Każdy z nas lubi chwalić się sukcesami a więc nadszedł czas na dobre nowiny, zatem możemy oficjalnie ogłosić, że w ramach projektu „Popularyzacja nauki poprzez interpretację dziedzictwa - zrozumieć, docenić, ochronić” będzie utworzona Pracownia Interpretacji Dziedzictwa.
Sam projekt jest realizowany w ramach programu MEiN „Społeczna odpowiedzialność nauki”. Projekt ma charakter edukacyjny (nie marketingowy) z elementami badań naukowych i studiów literaturoznawczych.
Realizacja projektu:
Popularyzacja nauki poprzez interpretację dziedzictwa - zrozumieć, docenić, ochronić
Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna odpowiedzialność nauki - popularyzacja nauki i promocja sportu nr projektu SONP/SN/550584/2022 kwota dofinansowania 29200 zł, całkowita wartość projektu 32600 zł.
Serdecznie zapraszamy Członków oraz sympatyków Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska, audytorów wewnętrznych, kontrolerów oraz Wszystkich zainteresowanych, na spotkanie otwarte, które odbędzie się 16 lutego br. (czwartek) o godz. 16.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2 (budynek G) sala G205.
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na seminarium:
„Możliwości rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw we współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki w nowej perspektywie finansowej UE–2021-2027”
MIEJSCE: Bydgoszcz, 09.02.2023, w godzinach 12:00-15:00, Miejsce – WSG w Bydgoszczy, ul. Garbary 2,
przestrzenie IdeaLab (sala C116, pierwsze piętro, bud. C)
AGENDA
1. Nowa perspektywa: feng, smart – essa****
Prowadzący: Tomasz Schmidt, Właściciel firmy Kuduare Consulting - doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
2. Oferta współpracy Wyższej Szkoły Gospodarki z biznesem – konsorcja B+R, podwykonawstwo, innowacje gotowe do wdrożenia
Prowadzący: prof. WSG dr Piotr Szymański – Dyrektor Kreatora Innowacyjności WSG, dr Michał Majcherek – Broker Innowacji, mgr Anna Pomianowska-Kardaś – Dyrektor inLAB
3. Rozmowy indywidualne, networking
Udział w seminarium jest bezpłatny, ale obowiązują zgłoszenia – prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 07.02.2023 na adres ppa@byd.pl, z podaniem danych uczestnika: imię i nazwisko, stanowisko, firma, telefon kontaktowy. Istnieje możliwość udziału zdalnego w spotkaniu (bez części networkingowej) – w tej sytuacji prosimy o zaznaczenie „udział zdalny” i podanie dodatkowo adresu email, na który wyślemy zaproszenie w MS TEAMS.